ALİ KEMAL AÇIKGÖZ

ALİ KEMAL AÇIKGÖZ

Ali Kemal Açıkgöz 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Mezuniyetini takiben İstanbul Barosunda staj dönemini tamamladıktan sonra, 2001 yılında avukatlık ruhsatnamesini alarak mesleğe başladı. Avukatlık mesleğine devam ederken, 2006 yılında Central Lancashire Üniversitesinin Uluslararası Ticaret Hukuku Bölümünde yaptığı yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Açıkgöz, İstanbul Barosu üyesidir. Meslek hayatı boyunca hukukun birçok alanında tecrübe sahibi olmakla beraber özellikle; şirketler hukuku, rekabet hukuku ve gayrimenkul hukuku konularında uzmanlaşmış olup hem yerli hem yabancı şahıs ve şirketlere hukuki danışmanlık vermekte ve vekilliklerini üstlenmektedir.

ZAFER İŞLEK

ZAFER İŞLEK

Zafer İşlek 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Aynı yıl İstanbul Barosunda staja başlayıp, 2001 yılında avukatlık ruhsatnamesini aldı. 2001 yılından itibaren avukatlık mesleğini icra eden İşlek, Türkiye genelinde birçok büyük şirkete hukuki danışmanlık yapmaktadır.

İşlek bugüne kadar takip ettiği bütün dava ve işleri titizlikle takip etmiş olup özellikle; orman ve taşınmaz mülkiyeti davaları, ticari işletme hukuku, icra ve iflas hukuku konularında uzmanlaşmıştır. İstanbul Barosu, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Beşiktaş Şubesi ve İstinye Rotary Kulübü üyesi olan İşlek aynı zamanda Mülkiyet ve Gayrimenkul Uyuşmazlıkları Araştırma Derneği kurucu üyesidir.

ALGAN GÜLTAN

ALGAN GÜLTAN

Algan Gültan 2005 yılında Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2007 yılında avukatlık ruhsatnamesini alıp avukatlık mesleğine başladıktan sonra, 2010 yılında Başkent Üniversitesi Özel Hukuk Tezli Yüksek Lisans programını tamamladı. Gültan, 2016 yılında girdiği Adalet Bakanlığı arabuluculuk sınavında başarılı oldu ve 2017 yılında arabuluculuk ruhsatı aldı.

İstanbul Barosu üyesi olan Gültan, aynı zamanda T.C. Adalet Bakanlığına bağlı olarak arabuluculuk yapmaktadır. Meslek hayatında uzun süredir serbest avukatlık yapan Gültan özellikle; ticaret hukuku, iş hukuku ve fikir ve sanat eserleri hukuku alanlarında uzmanlık kazanmıştır.

FİKRET ÇANKAYA

FİKRET ÇANKAYA

Fikret Çankaya, 2006 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden, 2019 yılında ise Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde uzun yıllar görev aldıktan sonra istifa ederek bu görevinden ayrıldı ve 2020 yılında avukatlık ruhsatnamesini alarak mesleğine başladı.

Çankaya, İstanbul Barosu üyesidir. Hem kamu hem özel sektör iş tecrübesine sahiptir. Asker Kökenli İş Adamları Derneği kurucu üyesidir. Özellikle; borçlar hukuku, tüketici hukuku, e-ticaret hukuku, iş hukuku ve idare hukuku alanlarında çalışmalarını yürütmektedir.